شیراز اسپیرال

سیستم های مدرن انتقال هوا صنعتی وساختمانی ، ساخت ونصب کانالهای گرد اسپیرال و چهارگوش با دستگاههای تمام مکانیزه ، ساخت ونصب انواع هود استیل صنعتی و هواکش های صنعتی وانواع فن های صنعتی شامل آکسیال و سانترفیوژ فوق سنگین فشارقوی قطر پروانه ۱۱۰۰mm و قدرت دینام ۱۲۵ اسب ۳۰۰۰هزاردور و اگزاست فن جهت استفاده در مجموعه های غذایی رستورانهاو فست فود هاو چاپخانه هاوشرکتهایmdf و...... 
با کادری مجرب ومتعهد و مهندسین واستاد کاران با سابقه همراه با محاسبه وطراحی نقشه آماده ارائه خدمات به تمامی عزیزان در تمامی استانها می باشد 

تصویری از انبار کانال اسپیرال انتقال هوا

کانال اسپیرال انتقال هوا نسل جدیدی از کانال گرد است که امروزه با ویژگی‌های بارزی در صنعت تهویه مطبوع عرضه شده و علاوه بر تولید در همه اندازه‌ها، در طول و قطر دلخواه، در شرایط مختلف مقاومت بسیار بالایی دارد که این خود مزیت بسیار خوبی است. فناوری ساخت کانال اسپیرال انتقال هوا متکی بر دوخت و پرس مارپیچی لبه‌های نوار فلزی است که طی فرآیند رولفرم به صورت نر و ماده در آمده باشد.

 

نمونه ای از یک کانال اسپیرال

کانال اسپیرال

 

این کانال‌ها از قطر ۱۰ تا ۱۶۰ سانتیمتر با ضخامت‌های ورق ۵/۰ تا ۲ میلیمتر تولید و به بازار عرضه می‌شوند. علاوه بر این، این کانال‌ها شامل اتصالاتی سه راهی، زانوها ، تبدیل، چهارراه‌ها، بست‌ها، شلواره‌ها، دمپر، هود و غیره دارند. فروشگاه صنعتی کارن فن از فعالان برجسته در زمینه تجهیزات سیستم تهویه مطبوع، انواع کانال اسپیرال انتقال هوا را به بازار عرضه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید ببا ما تماس بگیرید.

 

نمایی از تولید کانال گرد اسپیرال

تولید کانال گرد اسپیرال

 

نقش کانال اسپیرال انتقال هوا

 

کانال اسپیرال انتقال هوا از تجهیزاتی است که در صنعت تهویه مطبوع در دسته سریع‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین کانال‌های فلزی قرار می‌گیرد و در حال حاضر نیز در زمینه داکت‌های تهویه مطبوع به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود. این محصول ظاهری زیبا دارد و علاوه بر این، کیفیتش نیز از انواع دیگر کانال‌های هوا فراتر است، به طوری که شاید بتوان گفت در صنعت امروزی دیگر نمی‌شود از آن استفاده نکرد. فروشگاه صنعتی کارن فن، از عرضه کنندگان کانال اسپیرال انتقال هوا در این مقاله خود اطلاعاتی را در خصوص کانال اسپیرال انتقال هوا فراهم کرده که می‌توانید بخوانید.

 

کانال اسپیرال گرد

کانال اسپیرال گرد

 

نحوه تولید کانال اسپیرال انتقال هوا

 

کانال اسپیرال انتقال هوا محصولی است که از به هم تنیدگی یک تسمه ممتدِ ورقی از جنس گالوانیزه (برای مصارف عمومی)، یا آلومینیوم (برای مناطق مرطوب) و یا استیل (برای مصرف درمحیط‌های بهداشتی یا محیط‌هایی با کاربری‌های خاص) به‌ صورت اتصالِ درز مورب ساخته می‌شود و سطحِ صافِ این درز در داخل کانال باعث می‌شود جریان هوا در داخل کانال با کمترین اصطکاک مواجه بوده و بیشترین دبی و بازدهی در جریان انتقال هوا به عمل آید. این درزهای موربِ گِرد و بدون انقطاع باعث هوابندی کامل کانال اسپیرال در طول خود می‌شود و از هرگونه نشت و افت فشارِ احتمالی تا نهایت ممکن جلوگیری می‌کند.

 

نمونه ای از یک کانال اسپیرال

کانال اسپیرال

 

از آنجایی که کانال اسپیرال انتقال هوا به صورت ماشینی تولید می‌شود، دقتِ کار به بیشترین میزان ممکن می‌رسد؛ علاوه بر این، زمان تولید نیز تا حد بسیار زیادی کاهش می‌یابد و در روندِ عملیات تولیدِ کانال اسپیرال، هم کیفیت و هم کاهشِ زمانِ تولید حرفِ اول را می‌زند.

یکی از عواملی که باعث گرایش و تمایل مهندسین و کارفرمایان محترم به استفاده از کانال اسپیرال انتقال هوا در روندِ هوارسانی در بحث تهویه مطبوع شده است، همین عواملی چون دقت در کیفیت و زمان سریع در تولید و قابلیت انبارکردن این نوع کانال در قطرها، اندازه‌ها و طول‌های متنوع است.

 

تصویری از کانال اسپیرال گالوانیزه

کانال اسپیرال

 

برخی از کاربردهای کانال اسپیرال انتقال هوا

 

لوله‌های اسپیرال ساده در سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی (تأسیسات) برای انتقال هوا و گرد و غبار و همچنین انتقال مواد زائد و شوتینگ زباله به کار گرفته می‌شوند. به علاوه، با توجه به وزن سبک، ضخامت کمتر و مقاوم بودن در برابر شکنندگی جایگزین مناسبی برای لوله های دودکش سیمانی در ساختمان‌ها است.

 

تصویری از کانال کشی اسپیرال

کانال کشی اسپیرال

شیراز اسپیرال

سیستم های مدرن انتقال هوا صنعتی وساختمانی
ساخت ونصب کانالهای گرد اسپیرال و چهارگوش با دستگاههای تمام مکانیزه
ساخت ونصب انواع هود استیل صنعتی و هواکش های صنعتی وانواع فن های صنعتی شامل آکسیال و سانتریفیوژ و اگزاست فن جهت استفاده در مجموعه های غذایی رستورانهاو فست فود هاو چاپخانه هاوشرکتهایmdf و......
با کادری مجرب ومتعهد و مهندسین واستاد کاران با سابقه همراه با محاسبه وطراحی نقشه آماده ارائه خدمات به تمامی عزیزان در تمامی استانها می باشد
شیراز بلوار سرداران نبش خیابان شهیدامامی 07137223699و09399330464 حسینی
انواع هواکشهای صنعتی.هواساز
سانترفیوژ فوق سنگین فشارقوی قطر پروانه ۱۱۰۰mm
قدرت دینام ۱۲۵ اسب ۳۰۰۰هزاردور

شیراز
شیراز اسپیرال
#کانال اسپیرال شیراز
#سرمایشی گرمایشی
#کانال_گرد
#مجموعه غذایی
#رستورانها
#معادن
#سانترفیوژ فشارقوی
#اگزاست فنفشارقوی
#هواساز
#ایرواشر
#هواکش صنعتی
#تهویه مطبوع
#شیراز هواساز
#تهویه صنعتی
#هواکش صنعتی شیرازکلیه حقوق این سایت متعلق به شیراز اسپیرال می باشد