شیراز اسپیرال

سیستم های مدرن انتقال هوا صنعتی وساختمانی ، ساخت ونصب کانالهای گرد اسپیرال و چهارگوش با دستگاههای تمام مکانیزه ، ساخت ونصب انواع هود استیل صنعتی و هواکش های صنعتی وانواع فن های صنعتی شامل آکسیال و سانترفیوژ فوق سنگین فشارقوی قطر پروانه ۱۱۰۰mm و قدرت دینام ۱۲۵ اسب ۳۰۰۰هزاردور و اگزاست فن جهت استفاده در مجموعه های غذایی رستورانهاو فست فود هاو چاپخانه هاوشرکتهایmdf و...... 
با کادری مجرب ومتعهد و مهندسین واستاد کاران با سابقه همراه با محاسبه وطراحی نقشه آماده ارائه خدمات به تمامی عزیزان در تمامی استانها می باشد 


اتصال فلنجی

اتصالات فلنجی یکی از انواع اتصالات کانال کشی سیستم تهویه مطبوع است که به علت داشتن استحکام بالا و سطح داخلی صاف به طور گسترده در فشارهای بالا و سیستم‌های تهویه صنعتی ساختمان‌های صنعتی و غیر صنعتی به کار گرفته می‌شود. علاوه بر این، از اتصال فلنجی می‌توان برای قطرهای بزرگ به منظور تأمین استحکام بیشتر نیز استفاده کرد. در این نوع اتصال، امکان باز و بسته شدن هر یک از قطعات به صورت مستقل وجود دارد.

 

اتصالات کانال اسپیرال

اتصالات کانال اسپیرال

 

فلنج معمولی قطعه‌ای است که از نبشی گرد شده ساخته شده و آن را با روش آب کاری گرم به صورت گالوانیزه درمی‌آورند. برای قطرهای کوچکی که امکان گرد کردن نبشی در آن‌ها وجود ندارد، با استفاده از برش پلاسما فلنج را به صورت تخت از ورق مسطح برش می‌دهند.

 

اتصال فلنجی

اتصال فلنجی

 

فلنج

 

فلنج صفحه مدوری است که از آن برای بستن اتصالات فلنجی یا لوله‌های فلنج دار استفاده می‌کنند و نوع بی دهانه آن در اصطلاح فلنج کور نامیده می‌شود.

 

اتصالات کانال اسپیرال

اتصالات کانال اسپیرال

 

آب بندی اتصالات فلنجی

 

برای آب بندی اتصالات فلنجی باید از واشر استفاده شود و معمولاً برای انجام این کار یک واشر را در بین سطوح اتصال فلنجی قرار می‌دهند و پیچ‌های فلنج را محکم می‌کنند. اما باید توجه داشته باشید که همه پیچ‌ها حتماً باید به طور یکنواخت بالا کشیده شوند تا فشار برابر و یکنواختی روی تمام نقاط واشر وجود داشته باشد.

واشرهای اتصالات فلنجی ممکن است بسته به کاربرد خط لوله و فشاری که روی آن اعمال می‌شود، از موادی مانند ورق لاستیکی، لاستیک منجید دار، پنبه نسوز، حلقه‌های فلزی نرم موجدار یا دیگر مواد گوناگون ساخته شوند.

 

اتصالات کانال اسپیرال

اتصالات کانال اسپیرال

 

 

واشرهای فلزی بیضی شکل یا هشت ضلعی که درون شیارهای سطح فلنج ها نصب می‌شوند، اغلب در خط لوله‌های فشار بالا به کار می‌روند. در برخی موارد، فلنج‌ها با یک برجستگی ساخته می‌شوند که درون یک تورفتگی مشابه در فلنچ مقابل نصب می‌شود و برای آب بندی اتصال واشری در تورفتگی قرار می‌گیرد.

 

اتصالات فلنجی

اتصال فلنجی

 

 

شیراز اسپیرال

سیستم های مدرن انتقال هوا صنعتی وساختمانی
ساخت ونصب کانالهای گرد اسپیرال و چهارگوش با دستگاههای تمام مکانیزه
ساخت ونصب انواع هود استیل صنعتی و هواکش های صنعتی وانواع فن های صنعتی شامل آکسیال و سانتریفیوژ و اگزاست فن جهت استفاده در مجموعه های غذایی رستورانهاو فست فود هاو چاپخانه هاوشرکتهایmdf و......
با کادری مجرب ومتعهد و مهندسین واستاد کاران با سابقه همراه با محاسبه وطراحی نقشه آماده ارائه خدمات به تمامی عزیزان در تمامی استانها می باشد
شیراز بلوار سرداران نبش خیابان شهیدامامی 07137223699و09399330464 حسینی
انواع هواکشهای صنعتی.هواساز
سانترفیوژ فوق سنگین فشارقوی قطر پروانه ۱۱۰۰mm
قدرت دینام ۱۲۵ اسب ۳۰۰۰هزاردور

شیراز
شیراز اسپیرال
#کانال اسپیرال شیراز
#سرمایشی گرمایشی
#کانال_گرد
#مجموعه غذایی
#رستورانها
#معادن
#سانترفیوژ فشارقوی
#اگزاست فنفشارقوی
#هواساز
#ایرواشر
#هواکش صنعتی
#تهویه مطبوع
#شیراز هواساز
#تهویه صنعتی
#هواکش صنعتی شیرازشیراز اسپیرال