شیراز اسپیرال

سیستم های مدرن انتقال هوا صنعتی وساختمانی ، ساخت ونصب کانالهای گرد اسپیرال و چهارگوش با دستگاههای تمام مکانیزه ، ساخت ونصب انواع هود استیل صنعتی و هواکش های صنعتی وانواع فن های صنعتی شامل آکسیال و سانترفیوژ فوق سنگین فشارقوی قطر پروانه ۱۱۰۰mm و قدرت دینام ۱۲۵ اسب ۳۰۰۰هزاردور و اگزاست فن جهت استفاده در مجموعه های غذایی رستورانهاو فست فود هاو چاپخانه هاوشرکتهایmdf و...... 
با کادری مجرب ومتعهد و مهندسین واستاد کاران با سابقه همراه با محاسبه وطراحی نقشه آماده ارائه خدمات به تمامی عزیزان در تمامی استانها می باشد 

 فن سانتریفیوژ یا فن گریز از مرکز یکی از انواع هواکش صنعتی است که جریان گاز در آن با نیروی گریز از مرکز جابجا می‌شود. فن‌ سانتریفیوژ هوا را در جهت عمود بر محور گردش پروانه تخلیه می‌کند. به‌عنوان یک قانون کلی، این نوع فن در سیستم‌های کانال‌کشی شده با فشار بالا کاربرد بهتری دارد. هوای ورودی به این دستگاه به موازات محور گردش پروانه وارد فن شده و سپس با حرکت شعاعی به سمت پیرامون پروانه و نوک بالک‌ها حرکت می‌کند.

هم‌زمان با این حرکت، مقداری انرژی جنبشی به جریان هوا داده می‌شود که هم‌زمان با آهسته شدن حرکت جریان هوا قبل از ورود به مسیر تخلیه باعث افزایش فشار استاتیک می‌شود. دستگاه فن‌ سانتریفیوژ در مکان‌هایی که جریان هوا کثیف است و ناخالصی در آن وجود دارد دمای آن بالاست کاربرد خوبی دارد. اما مهم‌ترین ویژگی دستگاه فن سانتریفیوژ توانایی غلبه بر افت فشار استاتیک بالا در سیستم‌های کانال‌کشی شده است.

 

فن سانتریفیوژ

 

قسمت‌های مختلف تشکیل‌دهنده فن سانتریفیوژ یا فن‌ گریز از مرکز

 

حلزونی که پروانه دستگاه در داخل آن قرار گرفته است.

پروانه که قسمت اصلی دستگاه است و هوا را به جریان می‌اندازد. پروانه فن سانتریفیوژ یا فن‌ گریز از مرکز عموماً به سه دسته طبقه‌بندی می‌شوند که در مقالات دیگرمان توضیحاتی در موردشان داده‌ایم.

الکتروموتور که در حقیقت نیرو محرکه دستگاه است.

صفحه برشی که در قسمت دهانه خروجی هواکش قرارگرفته و نمی‌گذارد هوای تخلیه ‌شده به داخل حلزونی بازگردد.

قیفی که در قسمت دهانه ورودی هواکش قرار گرفته است و برای افزایش بازدهی فن دستگاه استفاده می‌شود.

 

فن سانتریفیوژ فوروارد

 

طبقه‌بندی فن سانتریفیوژ بر اساس شکل پروانه

فوروارد (خم به جلو)

پروانه شعاعی (رادیال)

ایرفویل

بکوارد (خم به عقب)

فن سانتریفیوژ هوا را با زاویه‌ای مستقیم نسبت به ورودی فن به بیرون هدایت می‌کند و با استفاده از نیروی
انحراف و گریز از مرکز آن را در حالی که می‌چرخد، به سوی خروجی می‌راند. چرخش پروانه باعث می‌شود هوا از نزدیکی محور وارد فن شود و از طرف محور به‌صورت عمود به‌سوی دهانه قاب فن حرکت کند.

 

فن سانتریفیوژ

 

شش مورد از مزیت‌های فن سانتریفیوژ

 

این دستگاه‌ها کارآمدی انرژی بالایی دارند

جریان داشتن هوای دائم در دستگاه فن سانتریفیوژ باعث می‌شود که این دستگاه انرژی‌ای تولید کند که به کارآمدی استاتیک ۸۴ درصدی می‌رسد. این سطح بالاتر کارآمدی برای نگهداری سیستم‌های هوای بزرگ‌تر بسیار عالی است.

 

 طول عمر و دوام بسیار خوبی دارند

این نوع فن‌ها آن‌قدر بادوام هستند که در محیط‌هایی با خورندگی بسیار بالا به‌خوبی کار می‌کنند.

 

فن سانتریفیوژ فوروارد دو طرفه

 

می‌توانند اضافه‌بار را محدود کنند

برخی از انواع خاص فن‌ سانتریفیوژ که با منحنی‌های اسب بخار بدون اضافه‌بار متناسب شده‌اند، این اطمینان را به شما می‌دهند که اگر موتور از ظرفیت خود فراتر رود، با اضافه‌بار مواجه نخواهد شد.

 

نگهداری از آن‌ها کار آسانی است

تمیز کردن انواع مختلف فن که از مواد سبک‌تر تولید شده‌اند، زمانی که احساس کنید این کار واقعاً ضروری شده است، کار چندان سختی نیست. علاوه بر این، برخی از فن‌ها ویژگی‌های خود پاک‌سازی دارند که نگهداری روزانه را از این هم آسان‌تر می‌کنند.

 

فن سانتریفیوژ بکوارد دو طرفه

 

تطبیق‌پذیری بالا

این نوع فن برای ترکیبات چندگانه جریان هوا / انتخاب مناسبی است و می‌توانند چندین وضعیت جریان هوا از جمله هوای خشک، پاک و مرطوب را رسیدگی و کنترل کنند.

 

اندازه‌های متنوع

این فن‌ها در چندین اندازه متنوع تولید می‌شوند تا با کاربردهای متنوع مانند آن‌هایی که در فضاهای تنگ یا جاهایی که دسترس به آن‌ها سخت است، تطبیق پیدا کنند.

 

یکی از انواع فن سانتریفیوژ

 

 

سیستم های مدرن انتقال هوا صنعتی و ساختمانی

ساخت ونصب کانالهای گرد اسپیرال و چهارگوش با دستگاههای تمام مکانیزه

ساخت ونصب انواع هوداستیل صنعتی و هواکش های صنعتی وانواع فن های صنعتی شامل آکسیال و سانتریفیوژ و اگزاست فن جهت استفاده در مجموعه های غذایی رستورانها و فست فودها و چاپخانه هاوشرکتهایmdf و......

انواع هواکشهای صنعتی و هواساز  و سانتریفیوژ فوق سنگین فشارقوی قطر پروانه ۱۱۰۰mm   و قدرت دینام ۱۲۵ اسب ۳۰۰۰هزاردور

با کادری مجرب ومتعهد و مهندسین واستاد کاران با سابقه همراه با محاسبه وطراحی نقشه آماده ارائه خدمات به تمامی عزیزان در تمامی استانها می باشد

شیراز بلوار سرداران نبش خیابان شهیدامامی 07137223699و09399330464 حسینی

http://www.shiraz-spiral.ir

 

شیراز اسپیرال

اسپیرال شیراز

کانال اسپیرال شیراز

سرمایشی گرمایشی

کانال گرد

کانال گرد اسپیرال شیراز

مجموعه غذایی رستورانها

معادن

سانتریفیوژ فشار قوی

اگزاست فن فشار قوی

هواساز

 ایرواشر

هواکش صنعتی

تهویه مطبوع

شیراز هواساز

تهویه صنعتی

هواکش صنعتی شیراز

Shiraz spiral

spiral shiraz
شیراز اسپیرال